Bij de in- en verkoop van voertuigen is het hebben van een bedrijfsvoorraad noodzakelijk. Voertuigen op de bedrijfsvoorraad zijn namelijk vrijgesteld van wettelijke verplichtingen zoals wegenbelasting. Degene die aan u een voertuig verkoopt, wil graag een vrijwaring van u ontvangen. Hiervoor heeft u transactiegegevens van de RDW nodig. Om het vrijwaringsproces zo eenvoudig mogelijk te maken, heeft VWE de online applicatie Online Registratie Bedrijfsvoorraad (ORB) ontwikkeld. Diverse mogelijkheden om te vrijwaren:
Voor gebruik van de dienst Online Registratie Bedrijfsvoorraad heeft u een abonnement op het dienstenplatform nodig. Als u telefonisch / mobiel wilt vrijwaren heeft u een EasyKey nodig om zich te kunnen identificeren.
Kijk voor de actuele tarieven van deze dienst onder Tarieven.
Als u onderstaande velden invult, neemt een medewerker van VWE binnen twee werkdagen contact met u op om de mogelijkheden te bespreken. U kunt zich natuurlijk ook direct aanmelden voor de dienst Online Registratie Bedrijfsvoorraad.
Meld u aan voor de maandelijkse nieuwsbrief.
Met de XML-mode mogelijkheden van VWE kunt u deze dienst eenvoudig integreren in uw garagesoftwarepakket. U heeft voortaan nog maar één programma nodig om alles te regelen, in plaats van meerdere schermen. > Lees meer over XML-mode