Navigatie Link overslaanHome » Over VWE » Pers » Persberichten » Archief » VW Golf net in ‘oude vrouwtjes top-10’  

VW Golf net in ‘oude vrouwtjes top-10’

dinsdag 4 januari 2011

De nieuwe tv commercial van Volkswagen claimt dat niet elke dame op leeftijd even zuinig is op haar auto. Toch blijft het een veel gebruikt (en enigszins cliché) verkoopargument. Maar welke auto’s rijden deze dames eigenlijk het liefst?

VWE zocht het uit en het blijkt dat in de leeftijdscategorie 66-100 de Opel Corsa het populairst is bij vrouwen (4,8% van het totale wagenpark in deze categorie). De Toyota Yaris (3,8%) en Volkswagen Polo (3,4%) staan op de tweede en derde plaats. De Volkswagen golf staat op de tiende plaats met 2,0%.

De eerste meer exotische auto’s in bezit van vrouwen in deze leeftijdscategorie zijn de Porsche 911 (38 stuks), Triumph Spitfire (30 stuks) en BMW 6 Serie Coupe (13 stuks). Echt bijzonder wordt het als men een dame op leeftijd ziet rondrijden in een Cadillac Fleetwood, Nissan 370Z roadster of Peugeot RCZ. Van deze auto’s staat elk maar 1 vrouwelijke eigenaar geregistreerd.

 
Bron: VWE-trendweb 2010

VWE bureau voor voertuigdocumentatie en -informatie bv is een zakelijke dienstverlener voor de autobranche. Dankzij het RDW-providerschap levert VWE voertuiginformatie, voertuigdocumenten en RDW-diensten aan diverse organisaties variërend van auto- en caravanbedrijven tot importeurs, exporteurs en verzekeringsmaatschappijen.

Noot voor de redactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met VWE, contactpersoon: Gert-Jan Boom, communicatieadviseur, tel. 072 - 566 0253 / 06 – 1039 6842, e-mail gertjan.boom@vwe.nl
 

   
 
Kenteken
 
   
   
 
Zoeken
 
   
     
 

Contact voor de pers

Onze persvoorlichters staan u graag te woord.

> VWE woordvoerders